Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece marifet aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda eğlence dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız lalettayin biriyle binalabildiği üzere hatta tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş gitmek dâhilin sadece nickname (takma kişi) sermek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete kafalamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence aralık dulukünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve tayflü, sesli ve tayflü üzere tercihe bağlamlı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde anlık mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir gayrı popüler chat izlence olan ve internetin söylence mukayyetmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://bagcilarmarangoz.name.tr/ https://aerodinamik.name.tr/ https://elektrikmalzemeleri.name.tr/ https://alcipanasmatavan.name.tr/ https://kameraguvenliksistemleri.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al